Pranešti apie patyčias
Olweus programa

Ankstesnės žinutės
Atsisiuntimai

Mokytojai

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokytojų sąrašas

2019– 2020 m. m.

(AVUS-dirba Adutiškio vidurinio ugdymo skyriuje)

 

Eil.

Nr.

Pavardė, vardas Dėstomas

dalykas

Kvalifikacinė kategorija
1. Abramovičienė Asta Matematika Matematikos mokytoja metodininkė
2. Alionienė Loreta Anglų kalba Anglų vyresnioji mokytoja
3. Barkuvienė Ona Lietuvių kalba Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
4. Burokienė Angelė Lietuvių kalba Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
5. Chaleckienė Loreta  Istorija Istorijos mokytoja metodininkė
6. Cicėnas Virgilijus Biologija Biologijos vyresnysis mokytojas
7. Cicėnienė Virginija Chemija, biologija Chemijos mokytoja metodininkė,

biologijos mokytoja

8. Čereškevičius Arvydas Mokytojas Technologijos mokytojas metodininkas
9. Dicevičiūtė Jurgita

(AVUS)

Lietuvių kalba Lietuvių  kalbos vyresnysis mokytojas
10. Galatiltienė Diana Anglų kalba Anglų kalbos mokytoja ekspertė
11. Godlevskienė Teresa Veiklos specialiojoje klasėje Specialiosios klasės mokytoja
12. Grigel Kristina

(AVUS)

Etika Etikos vyresnioji mokytoja
13. Grigonienė Rimutė Lietuvių kalba, lotynų kalba Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė,

lotynų kalbos mokytoja

14. Grybauskienė Lina Matematika Matematikos mokytoja metodininkė
15. Gučienė Marija Informacinės technologijos Informacinių technologijų mokytoja metodininkė
16. Gumovskaja Laimutė Matematika Matematikos mokytoja metodininkė
17. Jaksebogienė Vilija Istorija Istorijos mokytoja metodininkė
18. Jarmolovskaja Janina Rusų kalba Rusų kalbos mokytoja metodininkė
19. Jasiulionienė Daiva Fizika Fizikos mokytoja metodininkė
20. Josifas Jarošas

(AVUS)

Kūno kultūra Kūno kultūros mokytojas ekspertas
21. Juodagalvienė Laima Lietuvių kalba Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
22. Karklelytė Agnė Šokis Šokio mokytoja
23. Karneckas Eugenijus Fizika Fizikos mokytojas metodininkas
24. Kraujalienė Svetlana Anglų kalba Anglų kalbos mokytoja metodininkė
25. Lazdinienė Gražina

(AVUS)

Biologija,

chemija

Biologijos mokytoja metodininkė,

chemijos vyresnioji mokytoja

26. Maslianikienė Dovilė Anglų kalba Anglų kalbos mokytoja ekspertė
27. Nekrašas Andrius Kūno kultūra Kūno kultūros mokytojas metodininkas
28. Orechovienė Ona Istorija

Laisvės kovų ir netekčių istorija

Istorijos mokytoja metodininkė
29. Paškevičienė Jelena Veiklos specialiojoje klasėje Specialiosios klasės mokytoja
30. Paulauskaitė Aušra Anglų kalba Anglų kalbos vyresnioji mokytoja
31. Pošiūnienė Jolita Veiklos specialiojoje klasėje Specialiosios klasės mokytoja
32. Pranskus Kazimieras Muzika Muzikos mokytojas metodininkas
33. Samanovičė Jolita Anglų kalba Anglų kalbos vyresnioji mokytoja
34. Smoliakienė Ingrida Veiklos specialiojoje klasėje Specialiosios klasės mokytoja
35. Stulgaitytė Birutė Tikyba Tikybos vyresnioji mokytoja
36. Šamšūra Gintautas Kūno kultūra, geografija Kūno kultūros mokytojas metodininkas,

geografijos mokytojas metodininkas

37. Šisterova Jolanta Technologijos Technologijų mokytoja metodininkė
38. Štuikys Richardas Kūno kultūra Kūno kultūros mokytojas metodininkas
39. Tomašauskienė Edita Rusų kalba,

vokiečių kalba

Rusų kalbos mokytoja metodininkė, vokiečių kalbos mokytoja metodininkė
40. Ustinavičienė Larisa

(AVUS)

Istorija Istorijos mokytoja metodininkė
41. Uziala Algirdas

(AVUS)

Matematika Matematikos vyresnysis mokytojas
42. Valeikienė Gražina Matematika Matematikos mokytoja metodininkė
43. Vitkauskas Mindaugas Geografija, ekonomika Geografijos mokytojas metodininkas, ekonomikos mokytojas metodininkas,
44. Vitkauskienė Jūratė Dailė Dailės mokytoja ekspertė
45. Voitechovič Danuta Rusų kalba, etika Rusų kalbos mokytoja metodininkė, etikos vyresnioji mokytoja
46. Žemienė Jolita Lietuvių kalba Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Kalendorius
2020 m. rugpjūčio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Vas    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Pamokų laikas
1.8:00 - 8:45
2.8:55 - 9:40
3.10:00 - 10:45
4.10:55 - 11:40
5.12:00 - 12:45
6.12:55 - 13:40
7.13:50 - 14:35
8.14:45 - 15:30
9.15:35 - 16:20
Pamokų laikas trečiadieniais (po trijų pamokų visiems mokiniams vyksta klasių valandėlės)
1.8:00 - 8:45
2.8:55 - 9:40
3.10:00 - 10:45
4.11:30 - 12:15
5.12:35 - 13:20
6.13:30 - 14:15
7.14:20 - 15:05
Svarbu
Pamokų tvarkaraščiai